Fuerteventūroje ir Kanaruose [Atlantinė ekspedicija. Ugnies ir vėjų, 2020] Toks aš buvau pradėdamas (pus)ratuką aplinkui Bledo ežerą [Šiandien prieš dvidešimt metų. Po kuprine, 2019] D o n a t o   K E L Y J E

Kelionėje nebūna taško A, iš kurio išvažiuoji ir taško B, į kurį važiuoji. Kelionėje yra taškas A, iš kurio išvažiuoji ir taškas A, į kurį tau (reikia) sugrįžti...
 Nuo 1997 m. mėgstu keliauti autostopu Autostopu jau nukeliavau 155 850 km. 
Honda, nes Japonija, Ne Jawa'as čia stumdyti [Tolimieji (Rytai). Iš Pietų Korėjos į Japoniją, 2018] Lanzarotėje ir Kanaruose [Atlantinė ekspedicija. Ugnies ir vėjų, 2020]
Pradžia
Pasakojimai
Nuotraukos
Keliautojo CV
Mano ir apie
Svečių knyga
Nuorodos

Frazės
Sertifikatai
Kelyje Live


K E L Y J E2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 

2006.11.10

Iš po mašinos ratų lekiančiuose lapuose... Neatspėjamų įvykių procentuose... Ledo ritulio aikštelėse... Rašomų programų koduose... Visur jo pilna ir visur ne per daug. Ruduo... Toks metų laikas. Gražiausias. Jaukiausias. Teisingiausias. Ir man taip gerai rudenį, nes nebereikia niekur keliauti. Nes tuoj bus žiema, kai irgi nereiks to daryti. Laikina tai ir aš tuom džiaugiuos. Yra net graži viltis, kad vasara čia daugiau niekada nesugrįš!?...
10 skirtumų Surask juos!
Mano 2006-ieji metai Pamatyk juos!
2006.08.10 - 08.25 [Kelionė]

SIEKTI, IEŠKOTI, SURASTI IR NEPASIDUOTI... Šešiolika dienų autostopu keliavau Britų salose. Alone. Vienas.
Aplankytos šalys: Škotija, Šiaurės Airija, Airija, Velsas ir Anglija. Pamatyti didžiausi jų miestai: Glasgow, Inverness, Aberdeen, Edinburgh, Belfast, Derry, Cork, Dublin, London. Aš netgi lankiausi pas Loch Neso monstrą-pabaisą Škotijoje. O paskutinį kelionės vakarą mirkau tradiciniame Londono lietuje.
Surasti laukiniai kraštai Škotijos šiaurėje - beveik neapgyvendinti, įspūdingais paplūdimiais ir pritrenkiančia tuštuma bei nenusakoma orų kaita.
Visa tai ir daugiau... Liko įspūdžiais mano galvoje, nuotraukomis mano fotoaparate, judesiu ir garsu mano video kameroje.
Esu tiesiog laaabai patenkintas, kad tranzavau tiek mylių ir tiek kilometrų Britų salose.
Pasakojimas  Nuotraukos  Prezentacija
2006.06.17 - 06.18 [Kelionė]

Į Europos šiaurę šiemet aš taip ir nenuvažiavau. Atsiprašau ir atleisk. Mes dar būtinai susitiksime. Kada nors.
Trumpai  Nuotraukos 
2006.03.28 - 04.07 [Pasivažinėjimas]

Nėra kelionių - nėra ir manęs. Aš taip nenoriu, kad nebūtų manęs. Ir taip bijau, kuomet nebūna... Jie sakė arba kartojo, kad pavasaris čia dar ilgai neateis. Ir taip diena iš dienos. Na ir tegul, mes pagalvojom. Juk pavasario galima ne tik laukti - jį galima pabandyti surasti kažkur visai ne čia. Ar bandėt? Tai mes ir išvažiuojam - lygiai dešimčiai dienų. Mes važiuosim traukiniais, laipiosim po kalnus, žiūrėsim į jūrą, vartosim alkoholį, klausysimės mėgstamo atlikėjo dainų būtent tame mieste, apie kurį jis kažkada dainavo. Aš tikiu, kad tų dainų žodžiai, klausantis jų ten, būtinai skambės kažkaip kitaip. Aš brangiai sumokėsiu už šitą kelionę, nes ji to verta. Traukinys mums tą antradienį išvažiuos 20.00 val. iš Vilniaus geležinkelio stoties. Ir kažin, ar jums reikia žinoti daugiau... Ech, kaip gerai, kad yra jūra ir kalnai. Ir kad greiti traukiniai į ten važiuoja, tai juk irgi yra gerai, ar ne? Bet geriausia yra žinot kas? Ogi tai, kad kiekvieno iš mūsų gyvenime, kad ir kas benutiktų, visada lieka variantas c) - viską mesti ir išvažiuoti. Dvasios būsena tai. Pabandyti - rekomenduojama.
Tik... Kažkas čia manęs turbūt lauks sugrįžtančio. Arba aš sugalvosiu, kad laukia. Ir man taip gera žinoti, kad nesu vienas iš tų, reikalingesnių. Nes grįšiu.
---
Jeigu kalnuose dar nevisai nutirpo sniegas, ten dar liko mano pėdos link viršūnės. Ir jeigu miestų gatvių šlavėjai nevisai atsakingai dirba savo darbą, tai jų prižiūrimose gatvėse dar voliojasi mano gliaudytų saulėgrąžų lukštai ar mano valgytų krevečių nusuktos galvos. O jūroje gal dar nebuvo audros ir paplūdimių smėlyje dar liko mano išminti ir vandens nenuplauti pėdsakai. Ir jeigu ten paskutinėmis dienomis nelijo, tai traukinių stočių peronuose vėjas dar sklaido mano išmestus bilietus su užrašytais mano maršrutais ant jų... Jeigu manęs nebėra ten, reiškia aš ir vėl grįžau. Apie viską - visiems (su)laukiantiems.
---
Naujo siužeto beieškant. Pirma dalis. Kelionė į Ukrainą traukiniais.
Pasakojimas  Nuotraukos 
2006.03.11 [Pasivaikščiojimas]

Trisdešimt kilometrų traukinio bėgiais, maršrutu Vilnius - Kena. Turbūt taip mes atidarėm šių metų kelionių sezoną.
Pasakojimas  Nuotraukos 
donatokelyje.lt  |  autostopas.lt  |  ontheroad.lt  |  kelioromanas.lt
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!